Doskonale wiemy, że znamy się na sprzątaniu jednak, aby przekonać do tego naszych klientów, poniżej przedstawiliśmy efekty naszych prac przed i po ich wykonaniu. Czyszczenie posadzek przemysłowych pozwala na usunięcie różnych trwałych zabrudzeń z każdej powierzchni. W ramach naszych usług zajmujemy się praniem wykładzin, polimeryzacją podłóg oraz sprzątaniem hal magazynowych. Dzięki temu, że dysponujemy bogatym zapleczem maszynowym nasze prace wykonujemy szybko i dokładnie.

Do naszych usług należy również sprzątanie biur, które obejmuje dbałość o czystość podłóg oraz powierzchni szklanych. Jednak to nie wszystko, ponieważ możemy zająć się także zaopatrywaniem sanitariatów w środki higieniczne. Zadbamy o to, aby w łazience nie zabrakło mydła, papieru oraz ręczników jednorazowych. Nasze usługi świadczymy dla klientów na terenie całej Bydgoszczy, zachęcamy do współpracy.

Pranie wykładzin

Poniżej przedstawiamy efekty jeśli chodzi o pranie wykładzin dywanowych u jednego z naszych klientów. Zadanie nie było proste, ponieważ znajdowały się na nich nie tylko plamy od kawy, ale także od tłuszczu ze względu na bliskie sąsiedztwo aneksu kuchennego. Usuwanie tego typu zabrudzeń nie jest proste, ale dzięki temu, że dysponujemy profesjonalnym sprzętem udało nam się ich pozbyć. Efekty naszej pracy możecie zobaczyć na zamieszczonej nad opisem fotografii.

Pranie wykładzin

Skuteczne usuwanie nawet dużych zabrudzeń to nasza specjalność! Realizowane przez nas pranie wykładzin pozwala usunąć ślady błota, kurzu, ale także tłuszczu, który gromadzi się na dywanach znajdujących się w pobliżu aneksu. Dzięki nam nawet bardzo brudna powierzchnia po wyczyszczeniu będzie wyglądać jak nowa. Nie zwlekaj pozbądź się uciążliwych zabrudzeń jeszcze dziś i zapewnij swoim pracownikom czystą przestrzeń.

Pranie wykładzin

Jak wiadomo każda powierzchnia biurowa narażona jest na zabrudzenia głównie przez to, że codziennie korzysta z niej kilkadziesiąt osób. Dlatego klientom oferujemy pranie wykładzin, które pozwala na skuteczne usunięcie plam po kawie, herbacie, jedzeniu, a nawet błocie. Naszym celem jest przywrócenie ich wyglądu do stanu pierwotnego, dlatego powyżej znajdują się zdjęcia przedstawiające powierzchnię przed i po czyszczeniu, na których można zobaczyć wyraźną różnicę.

Polimeryzacja podłóg

To doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą zabezpieczyć powierzchnie przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także nadać im ładny wygląd. Polimeryzacja podłóg sprawia, że łatwiej jest je utrzymać w czystości, a także na dłużej zachowują one ładny wygląd. Podczas takiego procesu nakładamy na nią specjalne substancje, które po nałożeniu tworzą twardą powłokę, dzięki czemu wzrasta ich odporność.

Pranie wykładzin

Nasze usługi świadczymy dla wielu różnych firm i instytucji, na zdjęciu można zobaczyć efekty jakie dało pranie wykładzin u klienta biurowo – magazynowego. Ze względu na bliskie sąsiedztwo magazynu i biura podłoga szybko stała się brudna od smar i innych zanieczyszczeń. Na szczęście nasi pracownicy przy użyciu profesjonalnego sprzętu usunęli zabrudzenia, a podłoże odzyskało swój pierwotny wygląd.

Pranie wykładzin

Usługa czyszczenia mocno zabrudzonych dywanów w powierzchniach biurowych to nasza specjalność. Klientom oferujemy skuteczne usuwanie różnego rodzaju plam po kawie, herbacie lub innych napojach, ale także zabrudzeń z błota lub kurzu. Pranie wykładzin pozwala dać im drugie życie i sprawia, że biuro na nowo zyskuje utraconą świeżość. Zachęcamy do oglądania galerii, w której można zobaczyć efekty naszej pracy.

Polimeryzacja podłóg

Na zdjęciu przedstawiona została wykonywana przez naszych pracowników usługa doczyszczania oraz polimeryzacja podłóg u jednego z klientów z sektora publicznego. Jak widać z powierzchni usunięte zostały zabrudzenia, a całość zyskała nowy blask. Jednak to nie jedyna zaleta, ponieważ cała powierzchnia stała się także bardziej odporna na różne uszkodzenia mechaniczne. Otrzymane rekomendacje od klienta najlepiej świadczą o jakości zrealizowanej przez nas usługi.

Sprzątanie hali magazynowej

Powierzchnie, na których składowana jest duża liczba towarów są bardziej narażone na zabrudzenia, dlatego też tak ważne jest sprzątanie hali magazynowej. Dla naszych klientów oczyszczamy je z plam powstałych w wyniku pracy, a także innych zabrudzeń sprawiając, że zyskują one nowy, świeży wygląd. Taka czysta powierzchnia ułatwia utrzymanie porządku i pozytywnie wpływa na samopoczucie pracowników.

Chcesz skorzystać z naszych usług?