Więcej
Informacji
O firmie

Spółka CCS s.c. (Comercial Cleaning Services) specjalizuje się sprzątaniu obiektów wielkopowierzchniowych, biurowców (kat. A oraz B), kamienic, a także terenów zielonych i parkingów.

Jesteśmy prężnie działającą firmą, zatrudniającą obecnie ponad 45 osób na terenie Bydgoszczy, które codziennie sprzątają ponad 52 000 m kw. Wszystkie osoby przed przystąpieniem do pracy w „miejscu docelowym” przechodzą serię szkoleń, i badań podnosząc swoje kwalifikacje i wiedzę na temat radzenia sobie z różnego rodzaju powierzchniami i obowiązkami.

Jak pracujemy?

 • Pierwszy kontakt

  Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami i przekaż nam informacje niezbędne do rozpoczęcia współpracy.

 • Ustalamy termin usługi

  Po zapoznaniu się ze szczegółami realizacji będziemy mogli ustalić termin rozpoczęcia współpracy oraz czas realizacji usługi.

 • Wykonujemy zlecenie

  Następnie wykonujemy zlecenie z zachowaniem najwyższej jakości obsługi. Każdy etap pracy jest nadzorowany przez przydzielonego kierownika zlecenia.

 • Dalsza współpraca

  Po zakończeniu usługi i indywidualnym sprawdzeniu przez Państwa przechodzimy do procesu płatności oraz dalszej współpracy.

Potwierdzone zaufanie

Każdy z nadzorowanych obiektów objęty jest opieką i nadzorem właścicieli firmy. Stały i bezpośredni kontakt pozwala nam na podejmowanie szybkich decyzji usprawniający proces sprzątania oraz pozwala oferować jakość sprzątania na bardzo wysokim poziomie. Świadczyć o tym mogą liczne referencje dużych firm z miasta Bydgoszcz.

Firma dysponuje bogatym i profesjonalnym zapleczem maszynowym. Realizujemy stałe zamówienia dotyczące konserwacji, impregnacji i doczyszczania wykładzin i innych powierzchni. Prace porządkowe realizujemy zarówno w godzinach otwarcia, jak i zamknięcia placówek.
cleaning-about-us-box-1

Chcesz skorzystać z naszych usług?